Štafetový pohár

Ve čtvrtek 27.4.2023 se vybraní žáci 3. až 5.třídy zúčastnili štafetového poháru v Ořechově. I přes komplikovanější dopravu jsme dorazili na hřiště v Ořechově a mohli jsme začít soutěžit. Do celkového pořadí se počítali 3 nejlepší časy štafet – 8x100 metrů 3.třída, 8x100 metrů 4.-5.třída a 8x200 metrů smíšené družstvo. Ve všech štafetách si vedli žáci i žákyně na výbornou. Celkově z 11 družstev se naše škola umístila na krásném 2. místě. Ve volném čase si děti zkusit skok z místa a hod medicinbalem. Vítěz ve své kategorii poté získal medaili. David Tesař skočil nejdál z chlapců 4.-5.třídy a Viktorie Bukalová skočila i hodila nejdále z dívek 1.-3. třídy.

3. třída: Viktorie Bukalová, Anna Konečná, Lucie Tesařová, Adéla Plevová, Václav Nečesal, Dominik Štěpánek, Vít Přikryl, Vladyslav Kliparchuk

4. – 5.třída: Kateřina Tichá, Zuzana Plevová, Klára Smolíková, Dominika Skoupá, David Tesař, Eliáš Vykoukal, Dmytro Kliparchuk, Vojtěch Straka

Gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Štafetový pohár