Pozvání na Slavnost slabikáře

28. 5. 2010 budou mít naši prvňáčci slavný den – Slavnost slabikáře. Pozvou do školy rodiče a spolu s nimi oslaví přečtení své první knihy – slabikáře. Kyticí básniček a písniček se pochlubí, co se naučili za první rok školní docházky, a zároveň tímto poděkují rodičům za jejich péči, starost, trpělivost a pomoc při učení. Slavnost se neobejde bez něčeho dobrého k jídlu i pití. Také rodiče připravují svým dětem pěkný hodnotný dárek. I škola uspořádáním slavnosti děkuje dětem a rodičům za jejich celoroční poctivou přípravu na vyučování. Bez té to v první třídě opravdu nejde. Díky. Připravujeme děti na cestu životem. Pojďme jim na tuto cestu dávat co nejlepší lidské vlastnosti a co nejlepší vzdělání.

Marie Zhořová, třídní učitelka