Exkurze do Brna - V. třída

Letos, stejně jako každý rok, jsme vyrazili se žáky páté třídy a paní učitelkou Evou Vítkovou, která nás celým Brnem provázela, na exkurzi do Brna. Tato exkurze je součástí projektového vyučování, kdy se téma Brna prolíná do několika předmětů.

Nejprve jsme si o Brně povídali v hodinách Člověk a jeho svět v rámci Jihomoravského kraje. Po teoretické přípravě jsme zavítali do Brna, kde jsme zhlédli nejznámější památky na vlastní oči. Po návratu měly děti za úkol zpracovat dané téma po slohové a výtvarné stránce. Myslím si, že tento nelehký úkol zvládly na výbornou. Ostatně, posuďte sami.

Mgr. Eva Machová

Exkurze do Brna - V. třída Exkurze do Brna - V. třída Exkurze do Brna - V. třída Exkurze do Brna - V. třída Exkurze do Brna - V. třída Exkurze do Brna - V. třída Exkurze do Brna - V. třída Exkurze do Brna - V. třída Exkurze do Brna - V. třída

Práce žáků - exkurze do Brna - V. třída (0.24 MB)