Dětská scéna Ivančice – úspěchy pokračují

Druhý březnový týden se konalo v kině Réna v Ivančicích okresní kolo v recitaci jednotlivců. Výprava z Lomnice byla nejen početná, ale hlavně odhodlaná potvrdit své dobré výkony „z Mikeše“ a získat co nejvíce výborných umístění. A podařilo se. Kategorii nultou, první i druhou jsme vyhráli, ve druhé byla Adrianě Koudelkové udělena cena poroty a i ve třetí kategorii získaly Kateřina Konečná a Natálie Bednářová za své výkony cenu poroty. Úspěch završila Valentýna Peringerová ve čtvrté kategorii druhým místem. A tak se Zuzana Kadlecová z 1. třídy, Alena Bednářová z 2. třídy, Julie Nečesalová ze 4. třídy a Valentýna Peringerová z 8. třídy utkají v dubnu v Brně se svými vrstevníky z celého Jihomoravského kraje v soutěži ryze umělecké, těžko měřitelné, ale nesmírně inspirativní a obohacující.

Mgr. Eva Vítková

Dětská scéna Ivančice – úspěchy pokračují