Aprílový den

Dne 1. 4. 2019 se na naší škole konal kloboukový den. S panem ředitelem jsme procházeli třídu po třídě a pokaždé viděli samé originální pokrývky hlavy. Nejvíce nás potěšila kreativita prvního stupně, neboť jejich klobouky byly vtipné a inspirující. Taktéž poslední ročníky a učitelé nám udělali radost tím, že se i oni zúčastnili a nenechali v tom ty mladší samotné. V tento den to ve škole zářilo mnoha barvami a vzory, ať už se jednalo o KFC kyblík, zoo, supermarket, nebo jen Večerníčkovu čepici. Byla to změna oproti jiným běžným dnům ve škole pro malé či velké, školáky nebo učitele.

Lenka Sedláčková, Eliška Hanáková, IX. třída