O lysické sluníčko 2017

Když jsem letos přihlašovala naše žáky na regionální recitační soutěž do Lysic, věděla jsem, že naše sestava bude velmi silná, což se potvrdilo už v okresním kole v Ivančicích. Uspějeme však i ve velmi silné konkurenci na Blanensku? Uspěli jsme! Celý den byl pro nás plný sluníček - těch keramických, které dostali ocenění recitátoři. Mezi prvňáky zvítězila Zuzana Kadlecová, Nikol Kíniová byla druhá. Ve své kategorii žáků 2. a 3. tříd doslova zazářila se svým textem Alena Bednářová a Julie Nečesalová získala 2. místo v následné kategorii. Prorazit na stupně vítězů se podařilo třetím místem i Natálii Bednářové v mnohem silněji obsazené kategorii žáků 6. a 7. tříd.

Mgr. Eva Vítková

O lysické sluníčko 2017