E-mail: skolnijidelna@zslomnice.cz

Vedoucí školní jídelny: Eva Pavlíčková

Školní jídelna poskytuje obědy i pro seniory z Lomnice.

Bezhotovostní platba stravování

Aby byla platba řádně připsána na náš účet, musí rodič uvést tři položky:

• číslo účtu naší školy 307306514/0600
  • variabilní symbol – datum narození dítěte ve tvaru ddmmrrrr (např. 06052001)
  • identifikaci platby (např. Novák Jan – obědy září )

U sourozenců musí být příkaz uveden za každé dítě samostatně.

Objednávky přes internet

Strávník evidovaný v naší databázi, má umožněn vstup pro objednávání a odhlašování stravy také pomocí internetu.

Postup zpřístupněné služby:

1. V kanceláři při zakoupení čipu dostanete své uživatelské jméno a heslo
  2. V adresním řádku internetového prohlížeče zadáte www.strava.cz
  3. Ve formuláři „Výběr zařízení“ vyplníte číslo naší školní jídelny - 2426. Pokud zatrhnete „Uložit nastavené hodnoty“, příště již tuto položku nebudete muset vyplňovat. Kliknete na ODESLAT.
  4. Na monitoru se Vám objeví „Přihlášení uživatele“. Vyplníte požadované údaje, které jste dostali při zakoupení čipu. Kliknete na ODESLAT.
  5. Po úspěšném přihlášení se dostanete na uživatelské menu, ve kterém si již volíte příslušnou položku.

UPOZORNĚNÍ

1. Uzávěrka objednávek provedených přes internet bude ukončena v 10.00 hodin předcházejícího pracovního dne před odběrem oběda. Další případné změny přes internet nebudou akceptovány!
  2. Školní jídelna vyšla vstříc připomínkám rodičů a strávníků a v případě nemoci či z jiných naléhavých důvodů můžete výjimečně odhlásit dítě nebo sebe ze stravování od 6.30 do 7.00 hodin daného dne, ale pouze telefonicky 549 450 261 nebo osobně.

Seznam alergenů

Publikovaný ve směrnici 2000/89 ES od 13.12.2014 směrnicí 1169/2011 EU

1. Obiloviny obsahující lepek - pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich
2. Korýši a výrobky z nich
3. Vejce a výrobky z nich
4. Ryby a výrobky z nich
5. Podzemnice olejná (arašídy) a výrobky z nich
6. Sójové boby (sója) a výrobky z nich
7. Mléko a výrobky z něj
8. Skořápkové plody - mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie a výrobky z nich
9. Celer a výrobky z něj
10. Hořčice a výrobky z ní
11. Seznamová semena (seznam) a výrobky z nich
12. Oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších 10 mg, ml/kg, l, vyjádřeno SO2
13. Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj
14. Měkkýši a výrobky z nich

Upozornění pro všechny strávníky: Na základě legislativy 1169/2011/EU je stanoveno 14 hlavních alergenů. Veškeré pokrmy určené ke spotřebě v provozu veřejného stravování, tedy i ve školní jídelně, musí být od 13. 12. 2014 označeny obsahujícím alergenem. Přítomnost alergenu je vyznačena na jídelním lístku číselně. Číselné označení je doplněno seznamem legislativně stanovených alergenů.

Školní jídelna Školní jídelna Školní jídelna