Jazyková animace 2016

Tak jako v loňském školním roce jsme i letos pozvali animátorku z jazykového centra Tandem, která provedla žáky 6. – 8. třídy jazykovou animací. Tento program si klade za cíl podpořit zájem o studium cizích jazyků, v tomto případě němčiny. Formou her, neustálé interakce a dialogu si žáci přiblíží základy jazyka a prohloubí již získané znalosti. Motivační význam má animace zejména pro žáky 6. třídy, kteří s výukou německého jazyka začínají v příštím školním roce. Po angličtině získali první kontakt s dalším cizím jazykem a prostřednictvím pohybových her a vzájemné spolupráce vykročili tou správnou nohou do výuky němčiny.

Mgr. Magdalena Nosková

Jazyková animace Jazyková animace Jazyková animace Jazyková animace Jazyková animace Jazyková animace