Slavnost slabikáře

Dne 25. května 2012 pozvali prvňáčci svoje rodiče do třídy, aby se jim pochlubili, že přečetli svoji první knihu – Slabikář. Ale také chtěli poděkovat rodičům za jejich péči a pomoc při učení.

Nejprve poděkovali kyticí básní a písní, přečetli rodičům dvě pohádky, potom předali kytici skutečnou – vlastnoručně vypěstovanou. A co by to bylo za oslavu bez něčeho dobrého na zub? Děti si pochutnaly na výborném sladkém slabikáři a koláčcích.

I rodiče ocenili práci a snahu svých dětí – věnovali jim krásnou knihu.

Můžeme říci, že prvňáčci vyorali na pomyslném poli vzdělání hodně širokou a hlubokou brázdu.

Žáci s rodiči strávili společně příjemné dopoledne.

Marie Zhořová, třídní učitelka