Recitátoři z Lomnice soutěžili „O lysické sluníčko“

První březnový den se vydala devítičlenná skupinka vyznavačů poezie a dramatického umění do Lysic na regionální recitační soutěž „O lysické sluníčko“. Dalo by se říci, že v konkurenci šedesátky přednášejících z osmi okolních škol naši žáci přímo zazářili. Natálka Bednářová (1.tř.), Eliška Štefková (4.tř.) a Tereza Vaščáková (7.tř.) své kategorie vyhrály. Sbírku úspěchů doplnili Jan Sehnal (1.tř), Radim Michalčák (3.tř), Michaela Musilová (4.tř) a Dorota Hanáková (8.tř) umístěním na třetích místech. Jsme rádi, že máme mezi žáky následovníky tak výborných recitátorů, jakými byli Jana Buchtová a David Nguyen, kteří zažili atmosféru národního kola Dětské scény.

Mgr. Eva Vítková

Recitátoři z Lomnice soutěžili  „O lysické sluníčko“