O botu kocoura Mikeše 2018

Recitační soutěž „O botu kocoura Mikeše“

„To už bude zase Mikeš? To už je rok pryč?“ Ano, je to neuvěřitelné, ale v úterý 27. února doslova celá škola opět poslouchala kultivované mluvené projevy svých spolužáků proložené zpěvy a hrou na hudební nástroje žáků ZUŠ. Novinkou letošního ročníku byla účast i žáků II. stupně. A musím říct, že zvláště osmáci mile překvapili svou hojnou účastí a kvalitní přípravou. Děkuji paní učitelce Jitce Majerové, která s dětmi z keramického kroužku vyrobila keramické boty jako odměnu pro vítěze. Ty perníkové si odnesli všichni, kteří svým vystoupením přispěli k výborné atmosféře celého recitačního dne. Plyšový Mikeš, se kterým se mohli vítězové jednotlivých kategorií vyfotit, se uložil k ročnímu spánku. Vzbudíme ho zase za rok!

Mgr. Eva Vítková

O botu kocoura Mikeše 2018