Vánoční představení pro seniory

Středa 12. 12. 2012 byla pro členy dramatického kroužku DUHA a žáky ZUŠ dnem „nabitým k prasknutí“.

Již dopoledne zahráli představení Šípková Růženka dětem z MŠ a 1. stupně ZŠ, podívat se na nás přišli i žáčci z Brumova. Pohádka se moc líbila. Sotva se účinkující převlékli z kostýmů, přestěhovali všechny kulisy a nástroje k jídelně, a prakticky ihned po obědě začaly přípravy na večerní vystoupení pro seniory.

V programu si každý mohl přijít na své – Intráda 3 trumpetistů na úvod, sólový zpěv, veselé básničky, hra na sólové nástroje, baletní vystoupení, romantické „Téma lásky“ a „Alžbětinská serenáda“ v podání souboru ZUŠ a na závěr hudební pohádka pánů Svěráka a Uhlíře „Šípková Růženka“.

Z úsměvů na tvářích a dlouhotrvajícího potlesku soudím, že se představení líbilo a udělalo radost – a z toho máme radost zase my…tak zase za rok!

Mgr. Eva Vítková