Duhová taškařice v Duhovém sále

Jako každým rokem, tak si i letos děti z dramatického kroužku připravovaly divadelní představení. Jenže práci nám přes celý školní rok ztěžovaly různé nemoci jako například epidemie neštovic. A než se všichni herci vymarodili, tak tady byl konec května. O to větší radost jsem měla z předvedených výkonů. Při pohádkách Kuře Cupity a Červené Karkulky (množné číslo je správně, byly totiž dvě) se bavili spolu s herci všichni diváci v Duhovém sále. K předvedeným pohádkám přidaly sedmačky trochu moderního tance, flétnový kroužek zapískal dvě písničky, Alenka Bednářová svou procítěnou recitací dokázala, že právem patří mezi nejlepší v Jihomoravském kraji a tři malé nadějné klavíristky zahrály šestiruční skladbičku v orientálním duchu. Odměnou pro všechny účinkující byl dlouhotrvající potlesk. Velký dík patří dívkám z 5. třídy, které namalovaly kulisy k pohádce Kuře Cupity.

Mgr. Eva Vítková

Duhová taškařice v Duhovém sále