Vánoční setkání seniorů

Naprosto plná školní jídelna starších lomnických občanů čeká na začátek vystoupení žáků ZUŠ. Šum a ruch utichá a baletky téměř bez prostoru k tanci svým nadšením navozují velmi příjemnou atmosféru, která vydrží po celou hodinu našeho vystoupení plného hudby, tance i mluveného slova. Pohádka o Karkulkách, kterým se v lese přece nemůže nic stát, protože dělají judo, i vystoupení našich nejmladších talentů byla oceněna vřelým potleskem. O závěr této části večera se postaral svými rozvernými písničkami školní sbor. A jak by řekl klasik: „Byl to velmi poetický podvečer!“

Mgr. Eva Vítková