Sportovní den 2023

K zakončení oslav 30. výročí naší základní školy čekal žáky ve středu 14.6. sportovní den. Pro nejmladší žáky přípravné třídy až po 3. ročník byli připravené netradiční disciplíny (běh trojnohý, lukostřelba, hod houbičkou, střelba na cíl, skok v pytli, skok do dálky s kufrem a vis na hrazdě). Na starší žáky čekali turnaje. Pro chlapce byl turnaj ve fotbale, kde si zahráli čtvrťáci proti páťákům, šesťáci proti sedmákům a osmáci proti deváťákům. Dívky hrály přehazovanou – 4.třídy proti 5.třídě a 6.třída proti 7.třídě. Pro nejstarší holky 8. a 9.třídy byla připravena trošku složitější hra – ringo. Poté se všechny třídy od přípravky po 9. nachystaly na štafetové běhy. Bylo pěkné, jak starší dokážou fandit a povzbuzovat mladší spolužáky a i naopak. Doufám, že si všichni den sportovně užili.

Petra Novotná

Sportovní den 2023