Lyžařský výcvikový kurz 2015

V neděli 1. února vyrazili žáci 7. třídy na týdenní lyžařský kurz do Čenkovic. Své zážitky společnými silami popsali v následujících útržcích.

Den, kdy jsme měli jet na hory, se pomalu blížil. Když konečně nastal, byl každý šťastný.
(J. Sedláček)

Cesta autobusem byla sice dlouhá, ale nám rychle utekla. Písničky, povídání si a sledování krajiny nám cestu zkrátilo. Čím více jsme se blížili k cíli, nevěřili jsme svým očím. Byla to bílá nádhera!
(M. Brabcová, A. Pilátová)

Hned po příjezdu jsme se ubytovali ve velké chatě Atlas. Během celého týdne, který utekl jako voda, jsme vyzkoušeli modrou i červenou sjezdovku.
(H. Klepárníková)

Snažili jsme se, abychom co nejvíce času strávili na svahu. Celý kurz byl pro nás velkým zážitkem.
(J. Cícha)

Našli jsme čas i na stavění sněhuláka a na koulování. Den před odjezdem jsme si mohli udělat i závěrečnou diskotéku.
(Ž. Krejčí)

Hory se nám velmi líbily. Všichni jsme se naučili lyžovat nebo jezdit na snowboardu. Sranda byla na svahu i na pokojích. A dobře vařili.
(P. Váně)

Celý týden jsme strávili pod vedením pana ředitele Vaščáka a paní učitelky Juránkové. Tímto jim mockrát děkujeme, protože všichni jsme si lyžák užili. Když přišel poslední den a my jsme si uvědomili, že odjíždíme domů, skoro všichni si řekli: „Nám se nechce, nemůžeme tu zůstat?“
(N. Soukupová)

Lyžařský výcvikový kurz