Orion florbal cup

Okresní kolo Orion florbal cupu

Dne 15. 11. 2011 se konalo oblastní kolo florbalového turnaje, které družstvo našich mladších žáků vyhrálo a postoupilo do okresního kola. Cesta do krásné pohořelické haly tak pro nás byla v pondělí 28. 11. otevřená.

Hoši z VI. a VII. třídy naší školy se rvali jako lvi. A to doslova. Nejlepšími střelci družstva byli Radek Beneš, Dalibor Hanák a Marek Sehnal. Velkou oporou byl výborně chytající brankář Tomáš Crhák. Nemohli jsme však konkurovat týmům, které trénují i 3x týdně. Skončili jsme těsně pod medailovým hodnocením – na 4. místě. Přesto patří našim florbalistům dík za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Leona Ondráčková, vedoucí družstva

Orion florbal cup Orion florbal cup Orion florbal cup Orion florbal cup Orion florbal cup Orion florbal cup