Vánoční jarmark 2013

I v letošním školním roce se v naší škole konal tradiční vánoční jarmark. Vše vypuklo před začátkem adventu ve čtvrtek 28. listopadu. Nic se nenechalo náhodě, žáci i učitelé dlouho dopředu vše pečlivě připravovali, a proto si každý mohl přijít na své. Ze všech koutů dýchala příjemná vánoční atmosféra. Žáci prodávali již hotové výrobky nebo je tvořili přímo na místě před očima návštěvníků.

Děti byly rády, že se jejich práce líbila a byl o ni zájem. Věříme, že celé čtvrteční odpoledne dopadlo ke spokojenosti všech.

Mgr. Magdalena Nosková

…a jarmark očima žáků …

Ve čtvrtek 28. listopadu se na naší škole, jako každoročně konal Vánoční jarmark. Žáci a učitelé vyzdobili areál školy vánočními ozdobami, a počasí si pro nás připravilo první sněhovou nadílku.

Ve škole se sešli všichni ti, co mají rádi vánoční čas a tradice spojené s adventem. Prodejci přišli ukázat své umění, vystavit a prodat své ručně vytvořené výrobky - od keramiky až po přáníčka, náušnice a čepice. K zakoupení zde byly i adventní věnce vyráběné žáky naší školy, o které je každoročně velký zájem. Měli jsme tu i tři charitativní projekty.

Návštěvníci si mohli relaxačně odpočinout v čajovně, kde žáci vařili čaj, vánoční punč, horkou čokoládu. Atmosféra tam byla velmi uklidňující.

Jarmark se velmi povedl a všem, co se jakýmkoliv způsobem zapojili, děkujeme.

Příští rok se opět sejdeme a oslavíme čas Vánoc.

Michaela Spurná, IX. tř., Miloš Černý

Vánoční jarmark 2013