Zkoušky Cambridge Starters & Flyers

V červnu loňského školního roku pět dětí ze 3. třídy, žačka 7. třídy a žák 6. ročníku veleúspěšně složili mezinárodní zkoušku Cambridge YLE Starters and Flyers. V loňském roce měli žáci naší školy možnost připravovat se i v rámci výuky ke zkouškám, které proběhly v Tišnově a Brně. Výsledky jsou více než skvělé a také máme radost už jen proto, že naše děti patřily mezi mladší účastníky.

Mezinárodní zkoušky Cambridge English jsou uznávány po celém světě, jsou mezinárodním měřítkem napříč celým světem, hlavně je to zkušenost pro děti samotné, velká motivace pro další učení se a pokroky, které budou jistě následovat.

Tým učitelů anglického jazyka velmi děkuje rodičům za jejich podporu a těšíme se na další ročníky!

Mgr. Anežka Bednaříková