Recitační soutěžní přehlídka „O lysické sluníčko“ 2015

Ve čtvrtek 12. března svítilo sluníčko na cestu devíti statečným žákům, kteří se vydali do Lysic reprezentovat naši školu v regionální přehlídce malých recitátorů. Zájem okolních škol zaskočil i samotné organizátory. Osmdesát soutěžících v pěti kategoriích z jedenácti ZŠ, to už byla opravdu slušná porce umění a zvládnout vše za dopoledne bylo náročné pro účinkující i porotce. A jak jsme dopadli? Dominik Přikryl, Adriana Koudelková, Valentýna Peringerová a Jana Brabcová obsadili ve svých kategoriích 2. místo a Kateřina Konečná byla třetí. Pět diplomů z pěti kategorií nás zařadilo na první místo mezi všemi školami. I když na cestu zpět nám sluníčko již nesvítilo, vůbec nám to nevadilo.

Mgr. Eva Vítková

Recitační soutěžní přehlídka „O lysické sluníčko“ 2015