Vranovská empiáda

Už počtvrté jsme se zúčastnili velmi náročného závodu Vranovská empiáda. Jedná se o cross v terénu, plnění otázek ze zdravovědy, požární ochrany, ekologie a obratnosti na různých stanovištích. Tento rok byl závod obzvlášť náročný, protože závodníci museli zdolávat úplně podmáčenou trať. O to cennější bylo získání 2. místa v nejstarší kategorii družstvem ve složení Nikol Benešová, Vojtěch Štefka a Jan Pavlíček.

Ale ani nejmladší závodníci Dalibor Hanák, Kristýna Všianská a Marek Sehnal a střední kategorie Michaela Spurná, Radek Beneš a Roman Zeman nezaháleli a umístili se v silné konkurenci 46 družstev na velmi pěkném 13. místě.

Nezbývá než dodat, že Lomnice se „ve světě“ opět neztratila!

Mgr. Leona Ondráčková, učitelka TV

Vranovská empiáda Vranovská empiáda Vranovská empiáda Vranovská empiáda Vranovská empiáda Vranovská empiáda