Vranovská empiáda

Už počtvrté jsme se zúčastnili velmi náročného závodu Vranovská empiáda. Jedná se o cross v terénu, plnění otázek ze zdravovědy, požární ochrany, ekologie a obratnosti na různých stanovištích. Tento rok byl závod obzvlášť náročný, protože závodníci museli zdolávat úplně podmáčenou trať. O to cennější bylo získání 2. místa v nejstarší kategorii družstvem ve složení Nikol Benešová, Vojtěch Štefka a Jan Pavlíček.

Ale ani nejmladší závodníci Dalibor Hanák, Kristýna Všianská a Marek Sehnal a střední kategorie Michaela Spurná, Radek Beneš a Roman Zeman nezaháleli a umístili se v silné konkurenci 46 družstev na velmi pěkném 13. místě.

Nezbývá než dodat, že Lomnice se „ve světě“ opět neztratila!

Mgr. Leona Ondráčková, učitelka TV

Vranovská empiáda