Dětská scéna - Ivančice

Okresní kolo recitační soutěže Dětská scéna 2014

Začátek března je na naší škole každoročně spojen s recitační soutěží jednotlivců. V letošním roce jsme vyslali do Ivančic deset recitátorů, kteří se rozhodně svými výkony mezi konkurencí z ostatních škol neztratili. Naopak. Roztomilost Julie Nečesalové byla oceněna 3. místem mezi prvňáčky, Natálka Bednářová získala cenu poroty a Kateřina Konečná při své premiéře 2. místo a postup do krajského kola. Obě soutěžily v kategorii žáků 2. a 3. tříd. Obrovskou radost nám udělala Valentýna Peringerová, která svou kategorii vyhrála a koncem dubna bude své recitační umění prezentovat v krajském kole v Brně.

Také ostatní soutěžící, byť ocenění nezískali, rozhodně svými výkony potěšili a patřili k tomu lepšímu, co ivančické okresní kolo nabídlo.

Mgr. Eva Vítková