Mikulášská nadílka 2017

Dne 5. 12. byl u nás ve škole Mikuláš. Pro všechny žáky v naší škole to byl den jako každý jiný. Jen pro nás deváťáky znamenal něco jiného. Bylo to poprvé a bohužel pro nás i naposledy, kdy jsme se mohli převléknout za Mikuláše, čerty či anděly. Rozhodli jsme se letošní nadílku prožít v klidu, ale i tak si ji pořádně užít. Upekli jsme cukroví, které jsme poté rozdávali těm, kteří letos nezlobili. Ti, kteří nebyli zrovna moc hodní, nám museli říct básničku. Ovšem dobrovolně nám ji řekli i někteří z těch hodných. Také jsme šli navštívit děti, které se teprve chystají do první třídy. Myslím si, že se nám to letos povedlo a na naše masky čertů, dva Mikuláše, kde za jednoho z nich byla převlečená naše spolužačka, a na anděly, mezi kterými se objevil i náš spolužák, se jen tak nezapomene. Zároveň bychom chtěli moc poděkovat našemu panu učitelovi, který tento den s námi strávil a pomáhal nám s přípravou.

Martina Stará, IX. třída