Jarní setkáníčka

Každý rodič chce svému dítěti ulehčit přestup z mateřské školy do školy základní. Proto jsem pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče připravila odpolední setkání, jejichž cílem je nácvik dovedností, které jsou důležité pro práci ve škole. Děti si zábavnou formou procvičily jemnou motoriku, sluchové a zrakové vnímání, grafomotoriku, pravolevou orientaci a matematické představy. Musím konstatovat, že všechny děti byly velice snaživé a šikovné. Všem nastávajícím prvňáčkům i jejich rodičům přeji pohodový vstup do první třídy.

Mgr. Radmila Holcnerová