Školní ples 2023

Na začátku školního roku se zdálo, že se letos ples kvůli technickým problémům vůbec neuskuteční, nakonec však vše dobře dopadlo a my jsme od listopadu začali trénovat na slavnostní polonézu. Tímto bychom chtěli poděkovat paní učitelce Evě Vítkové a Petře Novotné za kreativní přístup a čtyři dlouhé měsíce řádné trpělivosti.

V pátek 3.3.2023 nadešla naše chvíle. Byli jsme sice velmi nervózní, ale i přes pár drobných chybiček se nám polonéza snad krásně povedla. Celý večer jsme si bezvadně užili za doprovodu dobré hudby i občerstvení. Pěknou památku máme i díky fotokoutku a zajímavým cenám z tomboly. Závěrem bychom rádi poděkovali všem, kteří se na přípravě plesu podíleli.

Žáci 9. třídy

Školní ples 2023