Sněhuláci

Soutěž tříd 1. stupně ve stavění sněhuláků

V pátek 17. 2. 2012 se konala soutěž tříd 1. stupně o to, kdo postaví nejhezčího sněhuláka. Na začátku druhé hodiny jsme se převlékli a vyrazili na hřiště. Vybrali jsme si místo na kraji hřiště a začali jsme stavět sněhuláka. Ale sníh se nějak nelepil, a proto jsme museli vymyslet náhradní řešení. Někteří žáci nahrnovali sníh na velkou hromadu, jiní zase nosili sníh v krabicích. Asi po 15 minutách se oteplilo a sníh změkl. Ze tří velkých koulí jsme postavili sněhuláka, který měl místo beranice krabici a na očích z plastových vršků srandovní brýle, které sněhulákovi moc slušely.

Měli jsme ještě čas, tak jsme sněhulákovi vyrobili kamarádku kočku. Když jsme měli všechno hotovo, paní učitelka nás vyfotila a my jsme se dozvěděli, že jsme soutěž vyhráli.

Stanislav Škvařil, V. tř.

Sněhuláci