Poděkování za účast v územním kole soutěže Mladý zahrádkář

Žáci navštěvující Vaši školu se opět letos zúčastnili územního kola Mladého zahrádkáře. Všichni soutěžící měli velmi pěknou úroveň znalostí. V kategorii starších se Eliška Kopečková umístila na pěkném 7. místě.

V kategorii mladších letos soutěžilo 6 žáků, což nás potěšilo. Krásné 4. místo obsadil Aleš Konečný, který se zdá být budoucí chloubou (vloni jako žák III. třídy – tedy mimo soutěž zvládl dokonce 9. místo). I další soutěžící se pěkně umístili - Julie Nečesalová, Tereza Sedlářová, Monika Svobodová, Natálie Šikulová a Vendula Pařízková.

Letos naše děti soutěžily i ve Floristice, což je způsob využití rostlin ze zahrad a okolí pro zkrášlení prostředí. Z vašich žáků se zúčastnili (a pěkně umístili) Aleš Konečný, Monika Svobodová, Julie Nečesalová a Eliška Kopečková.

Dovolujeme si Vám touto cestou poděkovat za to, že Vy a Vaši vyučující vedete děti k rozšiřování znalostí nad rámec běžné výuky a co je ještě důležitější, že v nich pěstujete odpovědný vztah k přírodě. Zvlášť si dovolíme ocenit práci paní učitelky Mgr. Ing. Němcové, jejíž výsledky jsou již roky vynikající. Prosíme Vás touto cestou, abyste i Vy ocenili jejich aktivitu.

Ladislav Nezval, předseda ÚS ČZS