Lyžařský výcvikový kurz - VII. třída

V týdnu od 3. – 8. února jsme se zúčastnili LVK v Čenkovicích. Vyjížděli jsme v neděli a všichni se moc těšili. Cesta byla dlouhá, ale nám utekla jako voda, protože jsme hráli hry, povídali si a pozorovali krajinu. Když jsme se blížili k cíli, viděli jsme kolem sebe samý sníh. Ale to bychom nebyli my, kdyby se nám něco nepřihodilo. Po příjezdu do Čenkovic zapadl autobus a my jsme museli všechna naše zavazadla „táhnout“ k chatě sami. První den nás páni učitelé rozdělili do tří skupin, celý týden jsme lyžovali a někteří vyzkoušeli všechny sjezdovky. Myslíme, že když jsme odjížděli, každý z nás uměl opravdu lyžovat. Zúčastnili jsme se i diskotéky, na které jsme se seznámili s žáky z jiných škol.

Za všechny si troufáme říct, že celý lyžák se opravdu povedl. Tímto za něj děkujeme panu řediteli Vaščákovi a pánům učitelům Černému a Topinkovi.

Nikola Holcnerová a Tereza Přikrylová, žákyně VII. třídy

Lyžařský výcvikový kurz - VII. třída