Projekt Lomnice ve III. třídě

Začátek školního roku je ve třetí třídě každým rokem věnován Lomnici. Žáci na celodenních vycházkách poznávají, že Lomnice je posazena do terénu kopcovitého, ale jak sami poznamenávají, nádherného. Diví se množství památek a některá zákoutí opravdu vidí poprvé. A žasnou. Třeba na Novém světě. A pak tu krásu namalují. Vytvoření myšlenkové mapy o Lomnici je úplnou detektivkou. Když pak uvidí plán Lomnice nakreslený určitě ještě před 2. světovou válkou, je jejich nadšení pro zkoumání Lomnice a okolí bezmezné. Nebo taková pověst O čertovi na Sýkoři! Škoda, že podobných pověstí nemáme k dispozici více. Projekt bude zakončen znalostním testem a předáním malých dárků věnovaných městysem Lomnice.

Mgr. Eva Vítková, třídní učitelka

Projekt Lomnice ve III. třídě Projekt Lomnice ve III. třídě Projekt Lomnice ve III. třídě Projekt Lomnice ve III. třídě Projekt Lomnice ve III. třídě Projekt Lomnice ve III. třídě Projekt Lomnice ve III. třídě Projekt Lomnice ve III. třídě Projekt Lomnice ve III. třídě Projekt Lomnice ve III. třídě Projekt Lomnice ve III. třídě Projekt Lomnice ve III. třídě