Tišnovská florbalová liga

Na základě současného zájmu žáků základních škol o florbal vznikla v Tišnově iniciativa, jejímž výsledkem bylo vyhlášení soutěže StyleSport TFL (tišnovská florbalová liga). Od ledna do května se pravidelně jedenkrát za měsíc utká 5 mužstev ve dvou kategoriích (6. a 7. třída a 8. a 9. třída) turnajovým způsobem zakončeným velkým finále v květnu 2016. Do tohoto pilotního sportovního projektu se kromě tří tišnovských škol zapojily základní školy z Deblína a Lomnice.

V polovině soutěže si naše škola nevede špatně. Ve starší kategorii jsme s minimální ztrátou na zatím čtvrtém místě. Kluci v mladší kategorii bojují o špici tabulky, v současnosti jsou na pěkném 2. místě. Tak ať se daří!

Mgr. Jan Vaščák, ředitel školy