Lomnický slavík 2014

Poslední úterý školního roku patří již tradičně na naší škole pěvecké soutěži Lomnický slavík.
Diváci v Duhovém sále i porota, které předsedal ředitel tišnovské ZUŠ Mgr. Tomáš Zouhar, ocenili potleskem několik pozoruhodných hudebních vystoupení. Jsme rádi, že školy, které k nám přijely poprvé, byly spokojeny s úrovní i organizací soutěže. Hudební dopoledne svým výkonem obohatil soubor ZUŠ vedený panem učitelem Jiřím Jarošem.

Naši žáci získali v konkurenci čtyř dalších škol tři ocenění od poroty – Natálie Špirková 1. místo v kategorii žáků 2. a 3. tříd, Valentýna Peringerová taktéž 1. místo v kategorii žáků 4. a 5. tříd a Jana Brabcová 3. místo mezi žáky 8. a 9. tříd. Divácké soutěže pak vyhráli Valentýna Peringerová a Marek Lanča.

Poděkování patří městysu Lomnice a Klubu rodičů a přátel školy za vydatnou finanční podporu a pomoc při realizaci soutěže.

Mgr. Eva Vítková