Krajské kolo Dětské scény

Přišel duben a s ním pro naši školu s mírnou trémou a nedočkavostí očekávané krajské kolo recitační soutěže Dětská scéna. Čtyři „statečné“ Adriana Koudelková, Natálie Bednářová, Valentýna Peringerová a Jana Brabcová se vydaly do Brna nejen soutěžit, ale díky studentům JAMU, kteří se jim po celý den věnovali, i získávat nové dovednosti v uměleckém přednesu.

A holky si to v Klubu Labyrint pořádně užily. Všechny svým výkonem velmi odborně erudovanou porotu rozhodně zaujaly. Nejvíce se líbila Valentýna Peringerová, která získala ve své kategorii postup do celostátního kola, které se bude konat v červnu ve Svitavách.

Mgr. Eva Vítková

Krajské kolo Dětské scény