Recitační soutěž

Jako každým rokem i letos se začátkem března zúčastnili vybraní žáci naší školy recitační regionální přehlídky „O lysické sluníčko“. V kategorii žáků 2. a 3. tříd získal Petr Bednář 3. místo a v kategorii 4. a 5. tříd David Juračka 2. místo. Michaela Musilová ani Tereza Vaščáková se sice neumístily mezi nejlepšími, jejich vystoupení se však v Lysicích velmi líbila a jsou jistě příslibem do dalších ročníků.

Vyvrcholením několikatýdenní přípravy mladých recitátorů byla účast v okresním kole Dětské scény 2010 v Ivančicích. V konkurenci 85 dětí z celého okresu Brno-venkov zanechaly výkony našich žáků příznivý dojem. Dokladem toho je zvláštní ocenění poroty Petra Bednáře z 2. třídy za přednes básně Jana Vodňanského Dejte mi pastelku.

Odvážné čtveřici, která nás reprezentovala, patří naše poděkování.

Diplom David Juračka
Diplom Petr Bednář