Dětská scéna – okresní kolo v Tišnově

Člověk by si myslel, že umělecký přednes v současném technickém světě bude spíše okrajovou záležitostí. S radostí konstatuji, že tomu tak není. Okres Brno-venkov má tolik nadšených dětských recitátorů, že se málem ani nevešli do sálu Městského kulturního střediska v Tišnově. Porota hodnotila téměř dvě stovky vystoupení. Ta loňská doporučila Nele Kadlecové, aby svůj mimořádný talent rozvíjela. Poslechla je a letos opět postupuje ve 3. kategorii (6. – 7. třída) do krajského kola. A ZŠ, ZUŠ a MŠ Lomnice bude mít v Brně zastoupení trojnásobné. Kategorii prvňáčků bude reprezentovat Adéla Řídká a 2. kategorii (4. – 5. třída) Viktorie Bukalová.

Eva Vítková

Dětská scéna – okresní kolo v Tišnově