Setkání zástupců žákovských parlamentů v Tišnově

Dne 7. 10. 2021 odpoledne se čtyři zástupci žákovského parlamentu naší školy s vedoucí týmu p. uč. Bednaříkovou vypravili do Tišnova na zajímavou akci. Měli jsme příležitost setkat se s dalšími parlamentáři z nejbližších škol jako ZŠ Tišnov náměstí 28. října, ZŠ Nedvědice, Gymnázia Tišnov a ZŠ a MŠ Deblín a vyměnit si cenné zkušenosti ze života. Načerpali jsme novou inspiraci pro letošní školní rok. Prošli jsme několika osobnostními cvičeními pod profesionálním vedením pana Marady z Centra pro demokratické učení, viděli jsme perfektní prezentaci žáků ZŠ Nedvědice, kteří dokázali získat prostředky pro vybudování žákovské místnosti „zašívárny“ a mimo jiné jsme se shodli, že bychom se i v budoucnu rádi společně setkávali. Nabídli jsme pro příští meeting naší školu, a tak se se všemi budeme těšit zase na jaře 2022!

Mgr. Anežka Bednaříková

Žákovský parlament