Vánoční jarmark 2014

Ve středu před 1. adventní nedělí se v základní škole konal tradiční vánoční jarmark. Jako každý rok i letos nabízel svým návštěvníkům mnoho vánočních dekorací, nových nápadů nebo drobných dárků. Děti uvítaly možnost si samy něco vyrobit a příležitostí bylo opravdu spoustu – od zdobení perníčků, výroby svíček či zelených svícnů. Každému přišlo vhod i drobné osvěžení v podobě ovocného punče, horké čokolády a kávy.

V závěru bychom chtěli poděkovat všem žákům, učitelům a rodičům, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na přípravě jarmarku a obsluze stánků. Díky patří také těm, kteří na jarmark zavítali a ocenili ruční výrobky žáků a především jejich snahu.

Mgr. Magdalena Nosková

Vánoční jarmark 2014