Ples školy 2012

Jako každoročně i letos se v sobotu 18. února 2012 konal v lomnické sokolovně ples ZŠ, ZUŠ a MŠ Lomnice.

Úderem osmé hodiny večerní nastala chvíle, kdy jsme my, deváťáci, měli zahájit ples dlouho nacvičovanou slavnostní polonézou. Slečny měly krásné bílé šaty a kluci vypadali jako praví gentlemani. Pro nás všechny to byl zajisté úžasný okamžik, na který jsme se těšili, ale zároveň jsme měli i trému.

Po polonéze jsme k tanci vyzvali rodiče. Pro některé to byla jejich premiéra. Celý večer k tanci hrála kapela NOVA BAND a nechyběla ani bohatá tombola. Doufáme, že se ples všem líbil a že si ho všichni užili tak jako my.

Chtěli bychom také poděkovat paní učitelce Leoně Ondráčkové a panu řediteli Janu Vaščákovi, že s námi měli obrovskou trpělivost nacvičovat slavnostní polonézu. Velké díky také patří celému učitelskému sboru a všem ostatním, kteří se na přípravě plesu podíleli.

Za žáky 9. ročníku Tereza Crháková, Zuzana Chromá, Pavlína Vlachová a Michaela Vojtová

Ples školy 2012 Ples školy 2012 Ples školy 2012 Ples školy 2012 Ples školy 2012 Ples školy 2012 Ples školy 2012 Ples školy 2012 Ples školy 2012