Večírek pro seniory 2018

Čas neuvěřitelně letí a ten prosincový zvlášť. Hlavně dětem. První adventní neděle, rozsvícení stromečku, Mikuláš a ve středu 5. prosince vystoupení pro lomnické seniory.

Ač to zní téměř neskutečně, předvést své umění baletní, hudební či dramatické se chystalo skoro padesát dětí ze ZŠ či ZUŠ. A bylo se na co dívat. O nezvyklý začátek se postaraly malé mažoretky a o příjemný konec školní sbor, který svými písněmi naladil všechny v sále do předvánoční pohody. A co bylo mezi tím? Půvabné baletky na špičkách, hudba navozující zimní či vánoční atmosféru, trochu čertovského taškaření a také pohádka o broučcích, kteří hledali cestu k Ježíškovi do Betléma a přitom se snažili rozžehnout světélka lásky nejen ve svých srdcích. Snad se jim to alespoň trošku povedlo!

Mgr. Eva Vítková

Večírek pro seniory 2018