Rozsvícení vánočního stromu 2014

V podvečer na první adventní neděli, na svátek svatého Ondřeje, se na lomnické náměstí přišly podívat na tradiční rozsvícení vánočního stromu desítky natěšených dětí, rodičů i prarodičů. Žáci divadelního kroužku DUHA zazpívali veselé i něžné zimní písničky a cinkání zvonečků bylo znamením k rozzáření svíček na vánočním stromu. Mikuláš pak spolu s andílky rozdal dětem dárečky. Celé náměstí bylo „nakaženo“ sváteční atmosférou, pouze počasí si tvrdošíjně prosazovalo svou mokrostudenou náladu.

Mgr. Eva Vítková