Vánoční jarmark

S nastávající adventní dobou jsme v naší základní škole v Lomnici připravili vánoční jarmark. Příprava byla sice náročná, ale stála za to. Pomáhal skoro každý, kdo měl ruce a nohy.

Nastal ten očekávaný den. Ráno jsme pomáhali nosit stolky do vestibulu školy, na které jsme vystavili adventní věnce, svíčky, ozdoby a mnoho dalších dekorativních předmětů, které děti samy vyrobily. Kdo chtěl, tak si mohl adventní věnec udělat sám (věci na jeho výrobu byly k zakoupení přímo na místě). Ve školní družině paní učitelky a žákyně 7. třídy vařily kávu, čokoládu a výborný čaj a vytvořily tam pěkné uklidňující posezení, bez kterého se vánoční doba neobejde. Přišlo mnoho návštěvníků, kteří si zde nakoupili různé dárečky a ozdoby.

Ten den se nám moc líbil a moc jsme si ho užili. Už se těšíme na další rok!

Aleš Češka a Dominika Antonínová, V. třída

Vánoční jarmark