Sportovní odpoledne s KRAPŠ

Klub rodičů a přátel školy tradičně pořádá na konci školního roku dětské odpoledne na hřišti u základní školy. Letos akce vyšla na slunovrat a počasí bylo přímo ukázkové. Zatímco v loňském roce byla akce ve znamení středověkých oslav a šermířů, letos si děti mohly užít různé netradiční formy sportů a sportovních aktivit. O zábavu a náplň se starali zaměstnanci a zahraniční dobrovolníci ze Střediska volnočasových aktivit z Ivančic, kteří přivezli tzv. sportovní mobilní hřiště. Děti si mohly vyzkoušet moderní, trendové sportovní aktivity, dobrovolníci je trpělivě seznamovali se skákacími botami, korfballem, touchballem, streetballem. K dispozici byl miniflorbal, kriket, speciální badminton a další sportovní náčiní. Po splnění všech disciplín dostaly děti sladkou odměnu a mohly vyhrát pěkné dárky v tombole. Sponzorský dar do tomboly věnovala firma Šiklův mlýn. V průběhu celého odpoledne děti tancovaly a zpívaly na diskotéce, kde jim DJ Hans zahrál vše, co si přály. Po osmé hodině se všichni rozcházeli plni nových zážitků do svých domovů vstříc létu a prázdninám.

Za KRAPŠ, Mgr. et Mgr. Andrea Mikitová

Sportovní odpoledne s KRAPŠ