Módní přehlídka

Dne 4. května 2010 se hodina výtvarné výchovy v 8. ročníku odehrála zcela netradiční formou. K vidění byla "Módní přehlídka", na které se nám žáci představili jako šikovní a nápadití návrháři. Diváci mohli zhlédnout několik velice zajímavých a neobvyklých modelů, které si jejich autoři připravili v rámci hodin výtvarné výchovy od návrhu, výběru materiálu, ušití až po prezentaci na přehlídce.

Jako odměnou jim za několikaměsíční úsilí, které věnovali do realizace jednotlivých šatů, byl potlesk a slova uznání z řad učitelů i ostatních žáků.

Všechny modely byly krásné, vyhrát však mohl jen jeden, porota i diváci se nakonec shodli na modelu Terezy Konečné a Kamily Valové "Rozkvetlá louka". Zvláštní ocenění dostal pak ještě model "Pivní oblek" Petra Lišky a Marka Vašíka, a to za svoji neotřelou originalitu.

Nezbývá než dodat, že se budeme těšit na další návrhářské přehlídky našich šikovných žáků.

Mgr. Karla Pavlů

Módní přehlídka MMódní přehlídka Módní přehlídka