Ples školy

V pátek 18. února 2011 se v lomnické sokolovně konal tradiční společenský ples ZŠ, ZUŠ a MŠ Lomnice.

Všechny příchozí už při příchodu překvapila velice originální a neotřelá výzdoba sálu, k tanci hrála oblíbená hudební skupina NOTA BENE a na ty, kdo chtěli zkusit štěstí, čekala bohatá tombola. V kuchyni a v šenku se postarali o hladové a žíznivé krky tanečníků.

Veliký úspěch sklidila polonéza našich deváťáků. Jak by také ne, vždyť ji „pilovali“ už od podzimu a její bezchybné zvládnutí všichni brali jako jakýsi vstup do společnosti dospělých.

Nezbývá než poděkovat všem sponzorům za finanční či věcné dary do tomboly a organizátorům plesu (kolektivu pracovníků lomnické školy a i ostatním dobrovolníkům) za obětavost, volný čas a energii, kterou do této akce vložili. Vždyť výtěžek plesu bude (jako tradičně) použit ve prospěch dětí.

Mgr. Marcela Mašková

Ples školy