Představení ke Dni matek

„Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil!“ Tento citát z klasické české pohádky tak trochu symbolizuje přípravy na letošní představení ke Dni matek. Nakonec po všech peripetiích děti z MŠ, ZUŠ i z dramatického kroužku DUHA předvedly ve školní jídelně pestrou směsici scének, tanečních vystoupení a písniček, která jistě potěšila nejen maminky. Zvláště při písničce „ Pro mámu“ se zalesklo nejedno oko.

Děkuji všem, kteří se na zdařilém průběhu celé akce jakýmkoliv způsobem podíleli. Radost dětí a potěšení jejich nejbližších je pro nás velkou odměnou.

Mgr. Eva Vítková

Video z představení