Dětská scéna - Ivančice 2015

Sedm statečných v Ivančicích

V polovině března se v ivančickém kinosále sešli recitátoři z celého okresu. Naše sedmičlenná výprava se postarala o nebývalý úspěch. Všichni byli oceněni, ve čtyřech kategoriích z pěti jsme vybojovali postup do krajského kola a naše škola se co do počtu získaných diplomů stala tou nejúspěšnější.

Prvňák Dominik Přikryl a sedmačka Eliška Štefková získali cenu poroty, Kateřina Konečná ze 4. třídy obsadila 3. místo, Valentýna Peringerová byla v kategorii žáků 6. a 7. tříd druhá a Adriana Koudelková (3. tř.), Natálie Bednářová (4. tř.) a Jana Brabcová (9. tř.) své kategorie vyhrály.

V dubnu nás v krajském kole budou reprezentovat už „jen“ čtyři statečné. Tak početné zastoupení je však v uměleckých soutěžích velmi výjimečné.

Mgr. Eva Vítková

Dětská scéna - Ivančice 2015