Včelí medvídci

Medový, Ubrečený, Splašený

To jsou názvy tří příběhů včelích medvídků Čmeldy a Brumdy, které předvedli žáci dramatického kroužku Duha zcela zaplněnému Duhovému sálu plného nadšeného a přejícího publika.

Krásnou atmosféru se podařilo vytvořit už při vystoupení Sborečku MŠ. Písničky, které s dětmi připravila paní učitelka Lenka Mořkovská, zaujaly hlavně lehkostí svého provedení. I vystoupení nejúspěšnějších letošních recitátorů bylo pro diváky milým překvapením.

Výkony malých herců, podporované v pěveckých částech školním sborem, zaujaly nejednoho dospělého diváka. Úspěch představení podpořila svým výborným výkonem i dětská kapela.

Představení mělo „šmrnc“ a jasným důkazem tohoto tvrzení bylo, že jinak naprosto neposední prvňáčci s napětím sledovali, zda Pučmeloud bude za svou drzost potrestán či splašený kůň chycen!!!

Mgr. Eva Vítková