Divadélko pro školy

Ve středu 9. dubna k nám zavítalo Divadélko pro školy z Hradce Králové, které nám zpestřilo deštivý středeční den. Představení nás překvapilo, byla to zábavná podívaná. Jednou z hlavních hvězd dne byl i náš spolužák, který se nebál a ukázal svůj nezapomenutelný herecký talent. Herci nás provedli vývojem divadla a zahráli ukázky z několika slavných komedií a tragédií. Nejlepší byl asi Hadrián z Římsů, který se chtěl oženit se slečnou Růženou. Toto divadlo patří k nejlepším, které jsme tu mohli vidět. Důkazem toho byl nepřetržitý smích nás všech a nekonečný potlesk hercům. Jsme rádi, že si Divadélko našlo cestu právě do Lomnice.

Petr Bednář, 6. třída