Exkurze do ZOO

Dne 11. 10. 2011 jsme někteří z nás jeli jako každoročně za odměnu do zoo :). Počasí nám naštěstí také vyšlo - nebylo ani teplo ani zima a hlavně nepršelo. Sraz jsme měli před školou, odkud nás odvezl do Brna pohodlný autobus. Když jsme dorazili před bránu zoo, nechali jsme paní učitelku vyřídit vstupenky a poté zamířili rovnou do budovy, kde na nás čekala paní průvodkyně, která nám pustila dokument o Asii. Bylo to velice zajímavé a hezky ztvárněné i pro děti I. stupně. Po filmu nás čekala prohlídka. Paní průvodkyně nám ukázala také nové prostředí pro některá zvířátka, nové dřevěné městečko a také železný kontinent, po kterém se každý mohl projít (jen si musel dávat pozor, aby nespadl do oceánu). Cestou k našim adoptovaným vlkům se někteří z nás mohli svést na skluzavce. Konečně jsme je viděli - krásně bílou smečku vlků arktických! Když jsme si vše prohlédli, mohli jsme si koupit v suvenýrech něco na památku. Den utekl jako voda a my byli zase zpátky ve škole. Myslím, že se výlet všem moc líbil :).

Pavlína Vlachová, žákyně 9. ročníku

Exkurze do ZOO