Sportovní úspěchy florbalistů

Na úspěchy z Vranovské empiády navázali žáci školy i v kolektivních sportech. Ti nejmenší z prvního stupně zatím sbírali zkušenosti na florbalových turnajích v Pozořicích a Tišnově, ale u družstev mladších a starších žáků z II. stupně se již zhodnotilo zaměření na tento sport včetně spolupráce s lomnickým oddílem florbalistů. V obou kategoriích patříme k nejlepším v tišnovském okrsku. Mladší žáci postoupili na turnaji v tišnovské hale z druhého místa a starší žáci z prvního místa do okresního finále v Pohořelicích, kde na výbornou obstáli hlavně mladší žáci, kteří těsně prohráli postup do finále a obsadili 3. místo v okrese Brno-venkov.

Fotbalovému družstvu základní školy chyběl krůček k postupu do dalšího kola. V okrskovém turnaji minikopané v Tišnově obsadili kluci pěkné 2. místo a na stejném místě skončila účast v okrsku Coca Cola Cupu v Drásově.

Díky všem za vzornou reprezentaci.

Mgr. Jan Vaščák

Sportovní úspěchy florbalistů