Dětský den plný her a taneční odpoledne

V pátek 25. června připravil Klub rodičů a přátel školy pro děti i dospělé tradiční odpoledne plné her a ntaneční zábavičku se skupinou Nota Bene. Letos konečně akci přálo počasí, nepršelo ani nemrzlo, a tak se děti opravdu nadšeně vrhly do přírodovědných her, které pro ně připravil pan Mário Lanča. Asi 130 dětí se snažilo poznávat stromy, jejich kůru nebo šišky, naše ptactvo nebo třeba parohy lesních zvířat. Taky si vyzkoušely svoji šikovnost při řezání dřeva. Bylo prostě úžasné je sledovat, s jakým zápalem všemi deseti stanovišti procházely. Zpestřením akce bylo chytání dětí do lasa. Tuto atrakci připravil pro děti pan Ing. Jan Brejcha. Díky rodičům, kteří ochotně přiložili roku k dílu, se akce náramně vydařila. Velké poděkování patří i žákům 8. třídy, kteří pomáhali na stanovištích a svým přístupem jasně ukázali, že titul Ekoškola nám právem náleží.

Mgr. Eva Vítková

Dětský den  plný her a taneční odpoledne